Najlepsze ceny Specjalne oferty dla członków klubu książki PWE Najtańsza dostawa

Aktualności

Olimpiada Wiedzy o Mediach

We współczesnych państwach demokratycznych media są IV władzą. Wszyscy wiedzą o jej znaczeniu i odczuwają wpływ, niewielu jednak zna tajemnice jej działania. Olimpiada Wiedzy o Mediach to ogólnopolska inicjatywa uczelni z całego kraju, szansa dla uczniów, którzy chcą zdobyć jeden z 48 indeksów na kierunku dziennikarskim
Czytaj więcej

XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations

Zapraszamy na Kongres Profesjonalistów Public Relations!
Czytaj więcej

Konferencja Specjalistów Logistyki

Czasopismo Gospodarka Materiałowa i Logistyka zaprasza wszystkich do udziału w Konferencji Specjalistów Logistyki, która odbędzie się 14-15 marca 2019 w Warszawie.
Czytaj więcej

RemaDays Warsaw 2019

15 edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019
Czytaj więcej

Numery archiwalne czasopism PWE dostępne w Internecie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Czytelników i Autorów, udostępniliśmy archiwalne artykuły ze wszystkich naszych czasopism z lat 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017 w formacie PDF do pobrania.
Czytaj więcej

PWE laureatem Medalu im. Tadeusza Kotarbińskiego

W 2017 roku Kapituła Medalu PAN im. Tadeusza Kotarbińskiego nagrodziła Medalem PAN im. Tadeusza Kotarbińskiego Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne za wyróżniające się wysoką efektywnością ekonomiczną i społeczną dokonania praktyczne w zakresie organizacji i zarządzania.
Czytaj więcej

XII konkurs na prace naukowe w zakresie nauk o zarządzaniu

Z przyjemnością przyjęlismy wyróżnienie w XII konkursie na prace naukowe w zakresie nauk o zarządzaniu powstałe w latach 2014-2015 za pracę zbiorową pod redakcją Michała Trockiego Zarządzanie projektem europejskim.
Czytaj więcej

Recenzja książki "Turystyka kulinarna"

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki Magdaleny Woźniczko, Tadeusza Jędrysiaka i Dominika Orłowskiego Turystyka kulinarna, która ukazała się na łamach czasopisma "Turystyka Kulturowa".
Czytaj więcej