Najlepsze ceny Specjalne oferty dla członków klubu książki PWE Najtańsza dostawa

Aktualności

Miesięcznik Marketing i Rynek patronem medialnym konferencji Multiscreen Day 2020

Już 19 marca 2020 roku odbędzie się konferencja Multiscreen Day 2020, która dotyczyć będzie marketingu tworzonego na wielu ekranach. To niezwykle ważne zagadnienie, bliskie współczesnej branży marketingowej, ponieważ dotyczy przede wszystkim pokoleń dorastających w dobie epoki online.
Czytaj więcej

"Gospodarka Materiałowa i Logistyka" patronem VI konferencji naukowej LOGISTYKA 2020. LOGISTYKACJA GOSPODARKI ŚWIATOWEJ

"Gospodarka Materiałowa i Logistyka" objęła patronatem VI konferencję naukową LOGISTYKA 2020. LOGISTYKACJA GOSPODARKI ŚWIATOWEJ, organizowaną przez Katedrę Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Stowarzyszenie Logistyków przy współpracy Uniwersytetu Łódzkiego, Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Uniwersytetu Opolskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Czytaj więcej

Wprost Biznes o miesięczniku "Praca i Zabezpieczenie Społeczne"

Redakcja miesięcznika „Praca i Zabezpieczenie Społeczne”, wydawanego przez Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, przedstawia perspektywy rozwoju czasopisma na rok 2020. O wzmocnieniu pozycji czasopisma w kraju oraz o intensywnej współpracy międzynarodowej mówi Redaktor naczelny miesięcznika – dr hab. Krzysztof Rączka, prof. UW, Uniwersytet Warszawski.
Czytaj więcej

E-książki i e-czasopisma to nasza przyszłość

Rynek wydawniczy zmierza w tym samym kierunku, co rynki finansowe, media oraz rynki telekomunikacyjne, czyli w stronę cyfryzacji i szerszego wykorzystania sztucznej inteligencji – mówi dr hab. Beata Kozłowska-Chyła, prezes Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego.
Czytaj więcej

"Marketing i Rynek" patronem medialnym konferencji pt. Badania marketingowe w gospodarce cyfrowej

"Marketing i Rynek" objął patronatem medialnym konferencję z cyklu poświęconego problematyce badań marketingowych: ​„Badania marketingowe w gospodarce cyfrowej”, która odbędzie się w dniach 24-26 maja 2020 roku we Wrocławiu.
Czytaj więcej

XX Kongres Public Relations w Rzeszowie

Mija już prawie dwadzieścia lat odkąd w Rzeszowie narodził się projekt, którego głównym celem jest wymiana doświadczeń i integracja branży PR. Kongres Profesjonalistów Public Relations na stałe wpisał się w kalendarz osób, dla których kluczowym wyzwaniem jest profesjonalne komunikowanie. Zapraszamy do Rzeszowa, gdzie w dniach 23-24 kwietnia eksperci oraz praktycy kolejny raz podzielą się swoją wiedzą.
Czytaj więcej

Czwartki u Ekonomistów - debata PTE

Sprawozdanie z debaty PTE pt. Gospodarka nieposłuszna ekonomistom
Czytaj więcej

Nagroda dla książki "Metodyki i standardy zarządzania projektami"

Wydana przez PWE monografia pt. Metodyki i standardy zarządzania projektami pod redakcją naukową Michała Trockiego zdobyła nagrodę w XIII Konkursie Prac Naukowych Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN w 2019 r.
Czytaj więcej

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów

Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku.
Czytaj więcej

WPROST BIZNES PISZE O PWE

Biznes i nauka – ręka w rękę Must-have innowacji i rozwoju wielu branż.
Czytaj więcej