Best prices Special offers for members of the PWE book club The cheapest delivery

News

IX Międzynarodowa Konferencja Logistyczna WSL Forum 2022

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w IX Międzynarodowej Konferencji Logistycznej WSL Forum 2022 organizowanej w dniach 25-26 kwietnia 2022 r. przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
read more

XXIII Zjazd Katedr i Zakładów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zatrudnienie i zabezpieczenie społeczne w czasach kryzysów

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych, Instytut Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Humanitas ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli nauki i praktyki z obszaru prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na XXIII Zjazd Katedr i Zakładów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych "Zatrudnienie i zabezpieczenie społeczne w czasach kryzysów".
read more

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Zarządzanie łańcuchem dostaw i logistyką - trendy przyszłości i strategie rozwoju

Katedra Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Zarządzanie łańcuchem dostaw i logistyką - trendy przyszłości i strategie rozwoju, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2022 r. w SGH.
read more

Konferencja The Deal

Studenckie Koło Naukowe "Negocjator" przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na trzydniową konferencję na temat negocjacji.
read more

Czasopisma PWE w nowym wykazie czasopism MEiN

Komunikat Ministra Edukacji i Nauki z dnia 1 grudnia 2021 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.
read more

Nagroda Beta 2021 dla książki "Alfabetyzm finansowy na świecie i w Polsce"

Gratulujemy Panu Profesorowi Andrzejowi Cwynarowi otrzymania prestiżowej Nagrody βeta 2021.
read more

Profesor Wojciech Czakon laureatem nagrody Prezesa Rady Ministrów

Z przyjemnością informujemy, że laureatem nagrody Prezesa Rady Ministrów w roku 2021 w kategorii - osiągnięcie w zakresie działalności naukowej został Pan Prof. dr. hab. Wojciech Tadeusz Czakon.
read more

Nagroda w XIII edycji Konkursu Komitetu Nauk o Finansach PAN

Prof. US dr hab. Magdalena Zioło nagrodzona za monografię naukową pt. "Finanse zrównoważone. Rozwój. Ryzyko. Rynek"
read more

Uroczystość wręczenia księgi jubileuszowej prof. dr. hab. Pawłowi Czechowskiemu

W dniu 23.09.2021 r. miała miejsce uroczystość wręczenia księgi jubileuszowej prof. dr. hab. Pawłowi Czechowskiemu.
read more

Promocja książki "Logistyka jako czynnik dobrostanu"

20.09.2021 r. mieliśmy przyjemność gościć w Komornikach na spotkaniu zainspirowanym książką "Logistyka jako czynnik dobrostanu". Dziękujemy Autorom za zaproszenie.
read more